אתר WFM נבנה, נכתב ומקודם על ידי עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup.

עידן שלומן בעל ניסיון של יותר מעשור בבניית, אחסון וקידום אתרים ברשת האינטרנט. כיום, עידן שלומן מפעיל יותר מ – 500 אתרים בישראל ובעולם אשר פועלים במתכונת של תוכניות שותפים (Affiliate Programs) ומקדם מספר לקוחות מעניינים במסגרת Signup בישראל.

עידן שלומן הקים את אתר WFM כחלק מרשת האתרים של Signup אשר עוסקת במדריכי אחסון, בנייה וקידום, בין האתרים שניתן למצוא ברשת :

  1. בלוגים – אתר בלוגים שמלווה גולשים אשר רוצים לפתוח בלוג או אתר אישי בקלות.
  2. אחסון אתרים –רשת של אתרי השוואת אחסון אתרים אשר מטרתם להקל את תהליך בחירת חברת האחסון, WFM שאתה נמצא בו כרגע הוא אחד מהאתרים ברשת. אתרים נוספים הם Webhosts אחסון אתרים, Onfree מדריך אחסון אתרים ו – Vhost השוואת אחסון אתרים.
  3. שיווק ויראלי – Viral Marketing הוא מדריך שיווק ויראלי קצר אשר סוקר את התופעה ונותן מספר רעיונות ודוגמאות לשיווק ויראלי מוצלח באינטרנט.
  4. קידום וידאו – VBlog הוא מדריך קידום וידאו בגוגל אשר מפרט את כל הטכניקות, השיטות והטריקים לקדם סרטוני וידאו בגוגל וב – Youtube.
  5. לימוד HTML / CSS  – לכל מי שמעוניין ללמוד לפתח אתרים באמצעות HTML  ו – CSS, נוצרו המדריכים HTMLGuide  (מדריך HTML למתחילים) ו –  CSSGuide (מדריך CSS למתחילים).

במידה ואתה מעוניין להתייעץ עם עידן שלומן, ניתן ליצור עימו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר WFM או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר Signup.