כל אתר אינטרנט שמכבד את עצמו מכיל טקסט, תמונות וסרטוני וידאו. לרוב, עלויות ההפקה של סרטוני וידאו הן גבוהות ולכן רוב בעלי האתרים מסתפקים בתוכן כתוב בליווי תמונות רלוונטיות.

מהם היתרונות בשילוב תמונות באתר שלך?

במידה ואתה מקים אתר אינטרנט לבד או באמצעות חברה לבניית אתרים, מומלץ לשלב תמונות רלוונטיות אשר יאפשרו לך לקבל את היתרונות הבאים:

  • חשיפה – תמונה רלוונטית אשר משולבת בתוך תוכן האתר, מגדילה את החשיפה של התוכן במעל 90% ברשתות החברתיות. הגידול המשמעותי ביותר מתרחש בתחומי החדשות, הספורט והפוליטיקה.
  • מקדם מכירתי – כ – 67% מהגולשים טוענים כי תמונה איכותית של המוצר או השירות משפיע על תהליך הרכישה שלהם. אם יש לך חנות וירטואלית או אתר תדמית שאינו מכיל תמונות ברורות, איכותיות וטובות של המוצרים או האנשים שבצוות – אתה מפסיד לקוחות מידי יום!
  • מעורבות – תמונות אשר משולבות בתוכן האתר מופיעות כאשר מפיצים את התוכן בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות. לפי מחקרים אחרונים, תכנים אשר כוללים תמונה מקדימה ברשתות החברתיות זוכים למעורבות גולשים גדולה ב – 37% מתכנים טקסטואליים בלבד.

תמונות לתוכן אתר האינטרנט

מאגרי תמונות לאתרי אינטרנט

הנה כמה מאגרי תמונות ייחודיים אשר יאפשרו לך לבלוט על פני המתחרים מבלי לשבור קופת חיסכון בדרך:

  • DepositPhotos – אתר DepositPhotos מאפשר למשתמשים בו לבחור תמונות מתוך מאגר של יותר מ – 60 מיליון תמונות באיכות גבוהה במיוחד. אתר DepositPhotos מאפשר לרכוש תמונות בעלויות זולות בפחות מדולר לתמונה בהתחייבות חודשית או חד פעמית (בהתאם לכמות, כמות קטנה של תמונות מתומחרת בעלות גבוהה יותר).
  • 123RF – אתר 123RF מכיל יותר מ – 92 מיליון תמונות, צילומים מרהיבים ווקטורים למעצבים, בלוגרים ובעלי עסקים שרוצים לבלוט בשטח. ב – 123RF ניתן לרכוש תמונות במגוון גדול של מחירים וחבילות בהתאם לצרכים של המשתמש (חודשי, חד פעמי או מזדמן מידי פעם).

לסיכום, אין ספק ששילוב תמונות בתוכן אתר האינטרנט שלך הוא מקדם מכירות, מעורבות ואווירה משמעותי במיוחד. אם אתה לא משתמש בתמונות באתר האינטרנט שלך, אתה מפסיד לקוחות וחשיפה מידי יום!