צילומים, איורים וסמלים ויזואליים הם חלק בלתי נפרד מתוכן האתר, הבלוג או העסק שלך.

לצערנו, רוב המאגרים הפופולריים הם בינלאומיים ולכן הרבה פעמים בעלי אתרים וגולשים מישראל לא באמת מצליחים להתחבר לתמונות שנראות מלוטשות ולא מספיק אמיתיות, נכונות ואותנטיות באתרים כמו DepositPhotos, iStockphoto, Shutterstock ואחרים.

במאמר זה אסקור 4 מאגרי תמונות ישראליים אשר מאפשרים לך לרכוש חבילת תמונות חודשית להורדה או תמונות בודדות להורדה – בהתאם לקצב ותדירות השימוש שלך.

מאגרי תמונות ישראליים להורדה

4 מאגרי תמונות ישראליים להורדה בחינם או בתשלום סימלי

אם אתה מחפש מאגר תמונות ישראלי אשר יעביר את ההווי, האופי והמנטליות הישראלית – ההמלצה שלי היא להשתמש באחד או יותר מהמאגרים הבאים:

  1. פיקיוויקי – נכון להיום, פיקיוויקי הוא מאגר התמונות הגדול, המקיף והרחב ביותר בישראל. המאגר של פיקיוויקי מונה יותר מ – 40,000 תמונות נוף, היסטוריה, גיאוגרפיה, אמנות והווי החברה הישראלית – כאשר כל התמונות מופצות בחינם תמורת מתן קרדיט מתאים לצלם שהפיץ את התמונה בפיקיוויקי.
  2. Picjew – אתר Picjew הוא אתר נוסף אשר קשור קשר הדוק לעולם הדתי-חרדי. המאגר של Picjew כולל אלפי צילומים, איורים, כרטיסי ברכה ועיבודים בלעדיים באיכות גבוהה במיוחד. האתר מאפשר רכישת תמונות בודדות ב – 39 ש"ח, חבילת תמונות ללא הגבלת זמן או מנוי חודשי ב – 200 ש"ח לחודש.
  3. Goisrael – תחת אתר Goisrael ניתן למצוא מאגר תמונות רשמי של משרד התיירות המונה יותר מ – 2,000 תמונות של נופי ארץ ישראל, אתרים חשובים והווי ישראלי. השימוש בתמונות הוא בכפוף לתקנון השימוש אשר מפורסם ב- Goisrael וחלק גדול מן התמונות דורשות מתן קרדיט וקישור לאתר Goisrael.
  4. Pixabay – למרות ש – Pixabay הוא לא מאגר ישראלי, ניתן למצוא בו הרבה מאוד צלמים ישראלים אשר החליטו להפיץ את הצילומים והתמונות שלהם לשימוש חופשי – האתר לא דורש מתן קרדיט וניתן להשתמש בתמונות בצורה חופשית.

ניתן להשתמש במאגרים הנ"ל למגוון רחב של שימושים החל מאתרי אינטרנט ועד הדפסת תמונות על קנבס, כרטיסי ביקור או פליירים.

לסיכום, כפי שניתן לראות כמות המאגרים הישראליים היא קטנה במיוחד, אך אני בטוח שתוכל למצוא תמונות, איורים וסמלים אשר יוכלו להעשיר ולתרום לתוכן שלך.